.

.

ACK-DC90 ACKDC90 ACK DC90 Дигитална Камера AC Адаптер за Полнење за Canon IXUS125HS 240HS A2400 A3400 A4000

ACK-DC90 ACKDC90 ACK DC90 Дигитална Камера AC Адаптер за Полнење за Canon IXUS125HS 240HS A2400 A3400 A4000

DEN 715.20
Од стока

Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Вашата пет ѕвезди позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ние можеме да брод предмети од Холандија Пост, Шведска Пост или други превозот метод кога ќе изберете "брод од страна на Продавачот за Испорака Метод". Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. За AC адаптер Приклучок. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

R

Додатоци на производи