.

.

10sets/Многу AC-PS500 + DR90 DC Спојка AC Адаптер за Полнење ACK-DC90 ACKDC90 ACK DC90 за Canon Камерите ELPH 110HS A2500 A3400 A4000

10sets/Многу AC-PS500 + DR90 DC Спојка AC Адаптер за Полнење ACK-DC90 ACKDC90 ACK DC90 за Canon Камерите ELPH

DEN 3196.80
Од стока

Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2).

R

Додатоци на производи