.

.

Бела Боја стол sash Сатен стол sash spandex lycra лак вратоврска ги собере сите столчиња свадба банкет хотел партија декорација

Бела Боја стол sash Сатен стол sash spandex lycra лак вратоврска ги собере сите столчиња свадба банкет хотел

DEN 1920.00
Од стока


Сатенски стол sash Spandex стол sash лак вратоврска Lycra ги собере сите столчиња свадба банкет хотел партија декорација
Не треба да се врзуваат овој lycra sash на вашиот стол,тој е подготвен направено и може да се користи многу удобен само како lycra бенд ! И многу поубаво отколку нормалниот sash !!!
Разни бои опција
Може да одговара за сите столчиња
Друг метод на плаќање е accpetable,ве молиме контактирајте ме за да знаат повеќе.
Ви благодариме. Материјал Сатен И Spandex Пред стилот Пеперутка стил во Сатенски Материјал Средината Со сјајна појас во средината Боја Различни бои options Големина
Одговара за сите банкет столици Картон тежина 22kgs (400 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 3-5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Кина Пост време на испорака 2-6 недели

боја:
Бела
Употреба:
Свадба,Банкет,Хотел,Дома
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Стил:
Обична
Функција:
Расположливиот
Големина:
For all banquet chairs
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
FE023
Материјал:
Сатенски ткаенина
Големина:
ОДГОВАРА НА СИТЕ БАНКЕТ СТОЛИЦИ
сатенски лак вратоврска пеперутка:
сатенски лак вратоврска пеперутка
Пред Стил:
Пеперутка
назад стил:
Сатенски
sashes за столови:
sashes за столови
R

Додатоци на производи