.

.

organza стол sash за свадби,трепет organza стол sashes,кристално sash,лак вратоврска,burgandy боја кристал organza sash свадба

organza стол sash за свадби,трепет organza стол sashes,кристално sash,лак вратоврска,burgandy боја кристал

DEN 24.00
Од стока


sashes за столови,трепет organza стол sashes,кристално sash,лак вратоврска
Разни бои опција
може да одговара за сите столчиња Состав Organza Големина 18x275cm Стил Банкет стил Боја Повеќе од 40 боја опции Сјајна
Трепет сјајна Картон тежина 22kgs (800 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство од 5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Тежина 15 Grams по парче

R

Додатоци на производи