.

.

Мултифункционален Силикони Чинија Сад за Чистење со Четка Силикони Перење Подлога силикони јадење сунѓерот Кујна Тенџере Почиста Перење Алатка

Мултифункционален Силикони Чинија Сад за Чистење со Четка Силикони Перење Подлога силикони јадење сунѓерот

DEN 72.00
DEN 119.52
-40 %
Од стока


Број На Модел На:
AM1176
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Сунѓерот
Материјал:
Силикони
Употреба:
Кујна
Бренд Име:
Jasmylife
Тип:
кујна четка
Функција:
Мултифункционален Силикони Чинија Сад
feature2:
Силиконски Перење Подлога
Feature3:
силиконски јадење сунѓерот
Употреба:
Кујна Тенџере Почиста
Usage2:
може да настроената
Usage3 :
висока температура на Располагање
Usage4:
метал чисти
R

Додатоци на производи