.

.

6-пакет 12x12 Микрофибер Длабоко Вафли Ткаат Washcloths Лицето Крпа Јадење Облека Dishcloths Домаќинство Чистење Партали

6-пакет 12x12 Микрофибер Длабоко Вафли Ткаат Washcloths Лицето Крпа Јадење Облека Dishcloths Домаќинство Чистење

DEN 424.00
DEN 498.72
-15 %
Од стока


Детали За Производот :
Големина и Тежина : 30cmx30cm(12-Инчен x12-Инчен ) 28g по парче
Материјал : Микрофибер (80% Полиестер 20% Polyamide)
Функција : Многу абсорбента , држејќи убаво по перења и се спротивстави на дамки, присилува од речиси сува Сува брзо да се елиминира голем дел од бактериски раст, не се валкана. Многу мека, не-леплива чувство од редовните микрофибер. Lint слободни, нула бесплатно, редеа слободни, остава сè пенливи Идеален за јадења, сушење на рацете или лицето, чистење countertops, огледала, табели, windows, автомобили, или прашина. Надгради круг агол и на работ, нема да откријат дури и по стотици перење.
Повеќе Слики :
Инструкции За Перење :
Машина за миење ладно и одделно,
Темна боја ќе блед повеќе или помалку со топла вода
Собори сува ниска или се исуши,
Не ткаенина омекнувач,
Хлор.
Превозот :
1.Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5 работен ден од денот на примање на исплатата. Вашата ќе го добиете вашиот пакет за следење на информации откако вашата нарачка е испраќаат.
2. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Услуги на клиентите и Повратни информации
Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО преку е-маил или Trade Manager. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот.
Ние се залагаме за 5-ѕвезди во Повратни информации. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме што да правиме за да се направи вашето искуство подобар. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет. Ние ќе остави позитивни повратни информации за клиенти кои се заврши трансакцијата со нас. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте со 5 ѕвезди задоволни со нашата служба.

R

Додатоци на производи