.

.

ANHO Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Четка за Чистење Пренослив миењето Четка Креативни Овошје Четка за Чистење Додаток

ANHO Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Четка за Чистење Пренослив миењето Четка Креативни Овошје Четка за

DEN 377.00
DEN 539.04
-30 %
Од стока


wy-приклучок-start
wy-приклучок-крај ANHO Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Четка за Чистење Пренослив миењето Четка Креативни Овошје Четка за Чистење Додаток

Бренд Име:
ANHO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Јадење
Број На Модел На:
Тјурингова види-1022
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стил:
четка
Тип:
четка за чистење
R

Додатоци на производи