.

.

LTWHOME Двојна Двострано Мулти-Користете Scrunge Чистење Чистење на Сунѓерот со Перење Подлога 3.9x1.9x1.5

LTWHOME Двојна Двострано Мулти-Користете Scrunge Чистење Чистење на Сунѓерот со Перење Подлога 3.9x1.9x1.5

DEN 551.52
Од стока


LTWHOME Двојна Двострано Мулти-Користете Scrunge Чистење Чистење
Сунѓерот со Перење Подлога 3.9"x1.9"x1.5"
Производ Големина : 3.9"x1.9"x1.5" (100x50x40mm). - Мулти Цел : плочка, дневна соба, тоалет, канцеларија, за во автомобил, велосипед, играчки, разни видови на апарати. - Перење подлога изградба обезбедува поголема чистењето поддршка. Нема повеќе flimsiness или дезинтеграција, како и со редовни меламнин сунѓери. - "С" облик дизајн обезбеди удобно користење за сите . - Тешки трајни чистење сунѓер. - Dual двострано чистење подебели сунѓер.На сунѓер е направен од три дела, Абразивни страна е перење подлога може да се користи за cleaing садови и тави ,на другата страна е дрвна целулоза, обновлив ресурс за отстранување на остатоците и апсорбира водата да се задржи кујната чиста и сува. - Трошоци-за заштеда на енергија и еко-пријателски.
9pcs чистење на сунѓерот за вашиот изберете, толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секоја цел во рамките на
2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена која зависи од земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,
Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не го примите објект за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас прво. Ние сигурно ќе
реши тоа за вас. Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.
3.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие дополнителни трошоци
ако се случи.
1 .Ние сме искрени продавачот, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
со вас.
2. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со оваа точка
и нашите услуги. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ви благодариме.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!

R

Додатоци на производи