.

.

Симпатична Памук Готвење Цртан филм Престилка Смешно Новина BBQ Партија Неколку Печење Деца Престилка Родител Дете Готвење Престилка Сликарство avental

Симпатична Памук Готвење Цртан филм Престилка Смешно Новина BBQ Партија Неколку Печење Деца Престилка Родител

DEN 306.72
Од стока

Опис : Материјал : памук, лен платно
Печатење : сублимација печатење
Големина : возрасни 75 X58cm; дете 55 X40cm
Тежина : возрасни 150g; дете 100g Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлики, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење. Политики И Планови За Плаќање
100% уплата, пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека ќе го напушти целосно точни информации, вклучуваат целосно име и презиме, адреса, пост код, телефонски број, стоката ќе биде
испратени до адресата која сте оставени во ред, и "П О кутија" не е дозволено во адресата.
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Ако сакате да се плати од страна на други начини, ве молиме контактирајте со нас.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест (освен за бесплатен превозот).
Превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратна информација Нашата цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Големина:
Kid size, Adult size
Класификација:
Без Ракави Престилка
Стил:
Цртан филм
Употреба:
Ладење
Материјал:
Памук
Тип:
престилка
R

Додатоци на производи