.

.

500ML Милениче Производот Автоматски Вода за Пиење Фонтана Waterer Фидер Шише за Мали Мачка Куче Зајакот Хрчак Gerbil Drinkware

500ML Милениче Производот Автоматски Вода за Пиење Фонтана Waterer Фидер Шише за Мали Мачка Куче Зајакот Хрчак

DEN 105.00
DEN 152.64
-31 %
Од стока


500 ML Милениче Автоматско Вода за Пиење Фонтана Waterer Фидер Шише за Мали Мачка Куче Зајакот Хрчак Gerbil Нови Пристигнување
Карактеристики :
100% сосема нов неискористени и висок квалитет.
Тоа се прави на висока јачина на пластични композитни.
Вода фонтана, исто така може да се избегне секундарна загадување на водата, нека миленичиња пијат чиста вода цело време.
Предмет тип : пет виси шише
Материјал : пластични+челик
Тип : чешма
Боја : испрати по случаен
Капацитет : 500ml
Тежина : 95g
Пакетот вклучува :
1 x вода диспензерот шише

R

Додатоци на производи