.

.

Црна Силикони Миленичиња Куче, Мачка Храна Фармацевт Играчка Топката Писклив Giggle Шарлатански Звук Обука Играчка Џвакање Топка

Црна Силикони Миленичиња Куче, Мачка Храна Фармацевт Играчка Топката Писклив Giggle Шарлатански Звук Обука

DEN 103.00
DEN 129.12
-20 %
Од стока


Овие топки се специјално дизајнирани како забава здрав начин да го искористите вашето куче и да добијат од нив да се користат било вишокот на енергија која може да предизвика да ги згрозениот. Тие се одлични за стимулирање на вашите кучиња природни инстинкти, сетилата и умот, така што ќе имаат повеќе задоволен милениче. Тие се дизајнирани да ви помогне да се намали ризикот од вашето домашно милениче развој проблеми во однесувањето кои можат да потекнуваат од страв, агресија или досада. Тие чувајте ги окупираа и активни како тие се обидуваат да се добие нивната награда од топката.
Карактеристики :
Состојба : Нова со ознака
Боја : Црна
Материјал : Силикон
Дијаметар : Прибл 7cm
Дупка : Околу 1cm
Стави некои од вашето домашно милениче 's омилена ужинка во внатрешноста и на куче ќе бидат привлечени
Тоа 's како патка quacking кога топката е во движење, многу смешни.
Лесен за домашно милениче да се носат
Одлично за мали и средни кучиња
Пакет се вклучени :
1 x Куче, Мачка Играчка Топка

Големина:
Diameter 7cm
Бренд Име:
TAILUP
Играчки Тип:
Топки
Тип:
Кучиња
Материјал:
Силикони
R

Додатоци на производи