.

.

Топла Долго Се Справи Со Куче Pooper Scooper Милениче Отпад Чисти Пикап Алатка Кутре Лажичка Грабител Берач

Топла Долго Се Справи Со Куче Pooper Scooper Милениче Отпад Чисти Пикап Алатка Кутре Лажичка Грабител Берач

DEN 391.00
DEN 411.84
-5 %
Од стока

Ова домашно Милениче Отпад Берач со Долга Рачка ви овозможува да ги собереш вашето домашно милениче на отпадот, без да се наведнуваат надолу или допрете, избегнување да се премногу блиску до онаа валкана измет
Голем лажичка главата овозможува еден истрел ги собереш, е идеален подарок за сопствениците на домашни миленичиња
Материјал : Пластика
Димензии : 60cm x 13.5 cm x 12.5 cm(L*W*T)
Боја : црна и сина
Пакет содржи : 1 x Пет Собирачи на Отпад
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Големина:
other
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Fitable Тежина:
како опис
Шема:
Цврста
Бренд Име:
TAILUP
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Раса Куче:
Универзална
Тип На Објект:
Други
Пакетот Вклучува:
1 x Пет Собирачи на Отпад
боја:
црна, сина
Големина:
60cm x 13.5 cm x 12.5 cm(L*W*T)
R

Додатоци на производи