.

.

Моден Отворено Миленичиња Куче Торба Појдовни Преносни Каубој Ранец Еден Рамо Патување Торба за Мали Куче со 5 Бои

Моден Отворено Миленичиња Куче Торба Појдовни Преносни Каубој Ранец Еден Рамо Патување Торба за Мали Куче со

DEN 860.00
DEN 955.20
-10 %
Од стока


производ големина
Големина
Торба должина (cm)
должина(cm)
ширина(см)
М
38
22
10
L
48
28
12.5
Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче ранци
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 7.20 /парче US $ 14.50 /парче US $ 3.55 /парче US $ 16.87 /парче US $ 9.85 /парче US $ 15.50 /парче US $ 3.20 /парче US $ 5.50 /парче

Големина:
M, L
Бренд Име:
gagyive
Тип На Објект:
Slings
Стил:
Слободно време
Шема:
Цврста
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Дише
Fitable Тежина:
0.25 кг-5kg
Тип:
Кучиња
Материјал:
Платно
боја:
роуз црвена,зелена,жолта,портокалова,црна
Големина:
M,L
Количина:
1pc
R

Додатоци на производи