.

.

Смешни Куче Гумена Играчка Џвакање Топката Писклив Куче Играчки за Кучиња Стоматолошки Каснувања Queaker Заб Чистење Играчка Топки Милениче Обука Материјали

Смешни Куче Гумена Играчка Џвакање Топката Писклив Куче Играчки за Кучиња Стоматолошки Каснувања Queaker Заб

DEN 79.00
DEN 100.32
-21 %
Од стока


Смешни Куче Гумена Играчка Џвакање Топката Писклив Куче Играчки за Кучиња Стоматолошки Каснувања Queaker Заб Чистење Играчка Топки Милениче Обука Материјали
[Име] : Џвакање Играчки [Материјал] : Мека Гума [Пердув] : Смешни,Вокал [Боја] : Жолта,Црвена Роза,Портокалова,Зелена,Црвена,Сина [Diametre] : 7.5 cm [Примена] : Мали Средни домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР

Големина:
7CM
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
HptYfd
Играчки Тип:
Топки
Материјал:
Гума
гума пилешко куче играчка:
Yes
squeaker за играчки:
Yes
Играчки За Кучиња:
Yes
кутре играчка:
Yes
куче писклив играчки:
Yes
евтини-играчки:
Yes
куче интерактивни играчка:
Yes
Смешни куче играчка:
Yes
Забот Играчка:
Yes
интерактивна играчки куче:
Yes
R

Додатоци на производи