.

.

EGPER ЕВА Мат Водоотпорен Засолниште Poncho Отворено Кампување Пешачење Ранец Дожд Покрие Мантил Дожд Кејп Жените И Мажите во Универзална

EGPER ЕВА Мат Водоотпорен Засолниште Poncho Отворено Кампување Пешачење Ранец Дожд Покрие Мантил Дожд Кејп

DEN 731.00
DEN 1462.08
-50 %
Од стока


Производ детали :
ЕВА Мантил Карактеристики : (1) ЕВА еколошки материјали, не-токсични, загадување-бесплатно, рециклира, biodegradable, не произведува токсични гасови кога изгорени, не ја загадуваат воздухот. Во согласност со Европските стандарди EN71. Не-токсични, не-иритирачки за кожата. (2) Нема значајна разлика во ефикасноста помеѓу сезони, Ниска температура отпор, ниска температура кршливи материјали температурата може да достигне -70 степени. (3) ефектот на добра изолација, одлична изолација, топлинска изолација и студена температура перформанси, отпорни на ладно. Совети : не пролонгирана изложување на сонце и не може да биде машина перат
Должина Градите Ракав
М : 103cm 126cm 75см
L : 112cm 126cm 75см
XL : 120cm 126cm 75см
1-2 CM прирачник за грешка при мерење не е причина за да се вратите, или промена

Големина:
M, L, XL
Тип:
Raincoats
Пол:
Жени,Мажи,Универзална
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Бренд Име:
EGPER
Отворено Активност:
Пешачење
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Пластични
Тип:
Raincoats
Marerial:
боја:
Сина, Портокалова, Црвена, Зелена,Бела,Црна
R

Додатоци на производи