.

.

2.5 L висок квалитет големи апарати за домаќинство, jug нерѓосувачки челик вакуум двоен слој топло ладно колба чај, кафе, вода литургија Изолирани југ

2.5 L висок квалитет големи апарати за домаќинство, jug нерѓосувачки челик вакуум двоен слој топло ладно колба

DEN 2217.00
DEN 3359.52
-34 %
Од стока


2.5 L висок квалитет големи апарати за домаќинство, jug нерѓосувачки челик вакуум двоен слој топло ладно колба чај, кафе, вода литургија Изолирани југ
Описи :
На teapot Започна множи успешно принципи на уживањето чај и исто така додава на надлежностите на изолација. Идеален за пик-ми-до за појадок, свежа удар во канцеларија или на големото финале на каучот, овој нов член на Ентузијазам семејство е корисна и непогрешлив и испорачува и хармоничен дизајн и незаменлив додаток.
Излегува денес, утре билки и денот после утре овошје : вкусот-неутрални и лесно да се чисти чај филтер со нерѓосувачки челик филтер фолија секогаш совршено се вклопува, може да се користи со леснотија и исполнет во различни начини. Како доследни и сигурен партнер за секој разладени од чај седница, тоа е дел од функционална комбинација со кој се гарантира дефинирани арома - и кои природно со оптимална температура.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет на материјалот.здрава Медицински силикони тенџере на приклучокот, за да се обезбеди вода не е лесно да се истури надвор .двоен слој вакуум дизајн,Еко-пријателски,користете бела силика гел,не-токсични,не деформација и да имаат добар запечатување ,Вакуум изолација технологија се заклучува во топла вода или ладна вода за да се зачува температура, се Прелива spout се отвора со push копчето леснотија за едноставни една рака фрлаат .
Површината материјал : Нерѓосувачки Челик
Интерен материјал : Вакуум изолација од не ' Рѓосувачки Челик
Температурата време : За 24 до 36 часа (Собна температура е различен)
Капацитет : 2500 ML
Големина на : 18.5*18.5*37.5 cm
Превозот :
Ако сакате да се избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. (Како, на пример, EMS, DHL, ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга.Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој. така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи solution We ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние сме чесни продавачот на aliexpress, ако ги задоволи нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации .Вашиот признавање е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.
контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Оставете порака од aliexpress)
Ние ќе одговори на вашата порака во 12hrs.
Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници.

Капацитет:
2.5 L
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Љубовници
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
JV0501017
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Handgrip
Термо Изведба:
24-36 часа
Бренд Име:
Relea
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Додатоци на производи