.

.

210ml Европската Креативни Транспарентно Стакло Кафе Кригла Домаќинство Млеко Кафе Handgrip Првенство Поставите Пиво Попладне Чај Купот на Дарот на Лажица

210ml Европската Креативни Транспарентно Стакло Кафе Кригла Домаќинство Млеко Кафе Handgrip Првенство Поставите

DEN 744.00
DEN 1127.52
-34 %
Од стока


Бренд Име:
ZEETOON
Спецификација:
1
Обликот:
Handgrip
Материјал:
Стакло
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Модерна
Тип:
На Пример Шолји Кафе
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Drinkware Тип:
Чаши
R

Додатоци на производи