.

.

400ML Симпатична Пеперутка Јазол Бонбони Боја Слама Извртени Патот Пластични Спортски Шише за Вода за Надворешна Патување Спортски Пиење Шишиња

400ML Симпатична Пеперутка Јазол Бонбони Боја Слама Извртени Патот Пластични Спортски Шише за Вода за Надворешна

DEN 355.00
DEN 537.60
-34 %
Од стока


информација за производот :
Големина : 18*9.5 cm
Дијаметар : 8.5 cm
Капацитет : 400ml
Материјал : храна одделение ГЛАСАЧКО место
Боја : Роуз, розова, цијан , виолетова

Капацитет:
450ML
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Пластични Тип:
PS
Шише Устата:
80см
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
DHANXINZ
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Број На Модел На:
015
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Шема:
Полна Боја
Категорија На Производ:
Sippy чаши
Боја:
Розова, Цијан, пурпурна, Црвено
Наменет За:
Валута
Функција:
слама првенство
материјал квалитет:
PS
Стил:
едноставна
Капацитет:
400ml
R

Додатоци на производи