.

.

Сребро Црни Алуминиумски Задна Кочница Лост Нога Педалата За YZF R1 YZFR1 2004 2005 2006 Мотоцикл Supermoto

Сребро Црни Алуминиумски Задна Кочница Лост Нога Педалата За YZF R1 YZFR1 2004 2005 2006 Мотоцикл Supermoto

DEN 777.00
DEN 863.52
-10 %
Од стока


Состојба : Нова.
Боја : како на сликата
Материјал : Алуминиум
Погодни за :
YZF R1 2004 2005 2006

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Спојката рачката
Име На Модел:
XF-2403
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.09kg
Материјал Тип:
Aluminun
R

Додатоци на производи