.

.

1Pcs Мода Креативни Прирачник Сол црн Пипер Билка Мелница Леќата Зачин Мелница Магдонос Шредер Хеликоптер Кујна Додатоци Алатки

1Pcs Мода Креативни Прирачник Сол црн Пипер Билка Мелница Леќата Зачин Мелница Магдонос Шредер Хеликоптер Кујна

DEN 540.00
DEN 568.32
-5 %
Од стока


Добредојдовте На Нашата Продавница 1. ние сме професионални веледрогерија во Кина. 2. ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress . 3. ние се обезбеди висок квалитет на производот . 4. ќе биде се купи директно од кина фабрика . 5. ако сакате да се купи големи quanatity,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена!

Мелници Тип:
Билка Мелници И Mincers
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
LSXP095
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
милс
боја:
случаен
R

Додатоци на производи