.

.

Природни Дабово Дрво Фабрика Дрвени Зачин Класичен Црн Пипер Сол Милер Зачин Мелница Кујнски Алатки Gadget Додатоци

Природни Дабово Дрво Фабрика Дрвени Зачин Класичен Црн Пипер Сол Милер Зачин Мелница Кујнски Алатки Gadget

DEN 453.00
DEN 532.80
-15 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Природни Дабово Дрво Фабрика Дрвени Зачин Класичен Црн Пипер Сол Милер Зачин Мелница Кујнски Алатки Gadget Додатоци
1. Боја : Две бои се достапни
2. Тежина : околу 150g/pc
3. Направен од природни дабово дрво, безбедни, квалитетни, отпорен и издржлив
4. 100% сосема нов и висок квалитет
5. Големина : За 12.8*4.8 cm
Дрвени Мелница X 1
Answer : ___________________________ Note :
1. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во recipient 's full name кога ќе го поставите цел, поради политиката на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.
2. Ве молиме да ни нудат детални адреса, телефонски број и поштенски код, и бидете сигурни дека тие се точни. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не обезбеди точен примачот информации кога местото цел.
3. Ако некои проблеми предизвика одложување, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас, отколку на отворен спор.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства за плаќање на платформа одобрени. Ве молиме да ја плати во рок од Два дена по поставување на цел, така што ќе може да се праќаат без одлагање, или контактирајте со нас со детали.
Испорака :
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
5. Ако имате било какви прашања во врска со производи, логистика, плаќање или било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Време :
Во Западна Европа, Северна Америка, Источна Азија обично треба 20~30 дена.
Во други региони обично треба 30~60 дена
Совети :
Со цел да се задржи од не ' рѓосувачки челик производите во добра состојба, ве молиме да не ги зачувувате вашите производи во некоја киселина или отпорност на животната средина. И ве молам не измијте ги со челична топка во случај на нула.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип:
милс
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Број На Модел На:
Дабови Дрвени Милер
Материјал:
Дрво
Тежина:
About 150g/pc
боја:
Две различни бои се достапни
Големина:
За 12.8*4.8 cm/pc
Употреба:
Да мелница, црн пипер, сол и многу други леќата
функција 1:
Направен од природни дабово дрво, innocuous и безбедно да се користи
Карактеристика 2:
100% сосема нов и висок квалитет
R

Додатоци на производи