.

.

Бесплатен Превозот Јапонски Ресторан Акрилик Златна Суши Брод со Знамето, 66cm/26inch за Доделување Фах Храна Морски Суши Sashimi

Бесплатен Превозот Јапонски Ресторан Акрилик Златна Суши Брод со Знамето, 66cm/26inch за Доделување Фах Храна

DEN 4224.00
Од стока

Оваа големи суши брод е ништо помалку од одличен начин за да ги импресионираат вашата вечера гости како ќе им служат на вашите суши креации или нешто друго што го посакуваш. Презентација на вашиот деликатеси никогаш нема да биде исто. Димензија : 26in. Материјал : Акрилик Комерцијален Квалитет. Одлично за Суши Ресторан или Дома.

R

Додатоци на производи