.

.

Железо микробранова печка рек виткање двоен слој микробранова полица кујна складирање рек рерна багажник

Железо микробранова печка рек виткање двоен слој микробранова полица кујна складирање рек рерна багажник

DEN 2823.00
DEN 3136.80
-10 %
Од стока


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 1999 бронзена боја 1999 црна 1999 детали за Производот
нов живот tieyi добредојде дома
служат прифатлива мнозинство pro !
нов живот tieyi серија syncretism на европа и инспирација за современите : допир од & ldquo . француски земја & rdquo . , & ldquo . шведска rdquo . & семејството и & ldquo . античкиот & rdquo . серија од најпопуларните дизајн на deflorescence , од eighteenth век и 19 век француски село дизајн 'повторно , го поттикнале нова европска класична серија , постигнување среќа ikea tieyi endearing се меша и елегантен облик .
Нов живот tieyi е фабрика , chengzhao продавница агент . добредојдовте на големо се приклучат продавница
рачно изработени изработка на метална / ковано железо
бебе цена : ( група купи цитат )
бебе : спецификација надворешниот кол широк 55cm , во длабока 37cm , висока 45см
inradius широк мерење 52cm , во длабока 37cm , висока 33cm
sincerest според вистинските потреби прилагодите ( pro покажа ве молиме контактирајте со нас )
бебе боја : црна и бронзена боја , бела итн. ( боја според клиент интерес човек-задача )
antirusting производи : ковано железо производ на процесот на : antirusting електрофореза > буквар > електростатско спреј > 180 степени > highbake ( ефект на боја ) .
одржување : ткаенини со dioxids унисекс чистење целосно изрибан . со чиста крпа исушете
Friendlynotice : за да се задоволат побарувачката amoy пријатели , книга продавница сите артикли модел , боја , големина сите може да според да барањата на клиентите за да се направи ! исто така, може да бидат во согласност со клиент 's шема , за вас ccps .
контакт начин
aliwangwang :
телефон за контакт : 13655999008
qq : контакт 1157042777
купувачот известување
1 . слика се прикажува во decumbens е , снимање светлина или да прикаже како причина , фотографии на боја со правичната може да се разликува малку , и во вид нејаснотии . 2 . купувачите треба да биде стокови размени 72 часа zhifubao ( или банка ) трансфери , 1 - 6 дена за испорака ( бидејќи за купувачите спецификации на прилагодите ) .
книгата стоки рачно изработени се прилагоди , не може и други машини за работа на собранието линија за производство на производи peopleequate , се должи на рачно изработени playings се прилагоди , па сте примиле стоката може да се со нас производи мерење мала разлики . exactingness ве молиме совршен купувачи пријател претставува легализам во купување ! шопинг пред на било interrogative , w5a28 консултирајте се со услугата на купувачи , на стоката, за да знаете се додека не , да не предизвикува непотребно недоразбирање !
interrogative купувачи 1 . која е вашата hoaxed стави во бањата тоа ? 'll рѓа
salahis : нов живот железо сите производи подлежат на tieyi електрофореза rustproof , ве молиме .
2 . ве молиме да ми кажете вашето бебе да го користите она што го направи боја начин :
salahis : нов живот железо бебе што се користи во сите најнапредните електростатско спреј , висока температура на боја , гарантира 100% и еко-пријателски .
3 . грижете се за превозот процес : оштетување
salahis : нов живот железо 's 's основно барање е, нека гости купи сопствена содржина, бебе , ако за транспорт процесот на штета ( не може да предвидување ) , без оглед на тоа кој на која причина , unweave купувачи додека пакет слика да се докаже , книга продавница ќе биде прв пат да ви даде најмногу задоволително обработка .
направи купувачи направи вистинска шопинг . omething
4 . можете да го прилагодите
salahis : личноста е нов живот железо уникатен , добредојдени да се прилагодите примероци
5 . дали прифати трговија на големо
salahis : нов живот е професионална изработка фабрика , добредојдовте на големо се приклучат продавница
производот е во согласност со реалните тежина наплаќа . aliwangwang :

R

Додатоци на производи