.

.

Висок Квалитет може да се поотворени за безбедност Кујна Лименки Настроената Прирачник Ергономски Професионални Може да Настроената кампување Страна Намали Прир

Висок Квалитет може да се поотворени за безбедност Кујна Лименки Настроената Прирачник Ергономски Професионални

DEN 317.00
DEN 598.56
-47 %
Од стока


опис : Ветува мазна и сјајна површина од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и е силна и сигурен тело Лесен и удобен за вас да се отвори различни видови може да се покрие со остар нож и опрема Многу понапредни од традиционалните може да настроената кои ќе бидете сигурни дека нејзината сила и време да се отвори може да се покрие инцизија е мазна се отвори без нерамни или нагло се намали не се плашиме од прекини повреда на прстите и си уште можете да го затворите капакот кога не го заврши оброк во може да Не-лизга напредни гумена рачка Кул и моден дизајн Погодни за употреба во кујната, кафуле, ресторан и продавница за употреба : Цврсто затворите може да настроената ножот со работ на може да Ротирате knob по должината на работ на може да се додека се опфатени може да е целосно отворена Погодни за употреба во кујната, кафуле, ресторан и продавници Материјал : ABS + јаглерод алуминиумски тркала од Нерѓосувачки челик (раководител) Спецификации : Должина 22.5 * 6 * H 4 см широк Нето тежина : 142g

R

Додатоци на производи