.

.

DA-50 CNC гравирање машина ротирачки вратило круг На четвртата оска

DA-50 CNC гравирање машина ротирачки вратило круг На четвртата оска

DEN 6239.52
Од стока

I. Основни параметри : DA-50 гравирање машина ротирачки вратило, сите метални структура, 50mm прецизност рака чак стегање спектар 2-50mm, дното на чак центар на растојание од 41mm, новиот 42 чекор мотор, со клуч 2 и plug линија. Секоја единица потреби голем број на пулсот (1.8 = 200 stepper моторни пак пулсот број) x 16 (16 x 3 subdivision диск) (синхрони cid), 360=26.667

R

Додатоци на производи