.

.

Нови BOYU ACQ-001 25Lpm Воздушни пумпи и компресори AC 220-240V

Нови BOYU ACQ-001 25Lpm Воздушни пумпи и компресори AC 220-240V

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %
Од стока


Нови BOYU ACQ-001 25 Lpm Електромагнетни аквариум Воздушни пумпи AC 220-240 V
VOLT : AC 220-240 V
FREQ : 50 HZ
МОЌНОСТ : 16 W
ПРИТИСОК : 0.02 MPa
ИЗЛЕЗ : 25 L/мин
Карактеристика на аквариум Воздушни пумпи :
1. Електромагнетни линеарен мотор, висока ефикасност, едноставна конструкција.
Едноставна конструкција.
2. Непречено функционирање со од масло за подмачкување, ниска потрошувачка на енергија.
3. CAD-потпомогнати дизајн, голем воздухот раселување, висок напон излез.
4. SF3 композитни лежишта, ниско ниво на бучава, долг живот.
УПОТРЕБА :
Погоден за висока густина aquaculture, за додавање на кислород до големи
Морска храна aquaculture и прва класа аквариуми. За не-масло компресирани
Воздухот хемиски третмани на хемиски и медицински индустрии
Пакет се вклучени :
1 x 25 Lpm Електромагнетни аквариум Воздушни пумпи

R

Додатоци на производи