.

.

2018 Streetwear Дуксери за жените Мода Pullover суичери svitshot tracksuits култури блузи Транспарентен Секси К-ПОП Дуксери

2018 Streetwear Дуксери за жените Мода Pullover суичери svitshot tracksuits култури блузи Транспарентен Секси

DEN 1188.00
DEN 1583.52
-25 %
Од стока

Почитувани купувачи : Тоа е најголемата промоција во Ali Express секоја година. Ова 11-ти Ноември, ние сме подготвени многу квалитетни производи за вас. Сè во мојата продавница е НАЈНИСКА цена на годината да се гарантира. нашиот неограничен број на купони и Ali Express платформа купони заедно и да ги додадете вашите омилени производи во вашата шопинг количка. Ќе заштедите многу пари на тој ден. Ве молиме не заборавајте да доаѓа назад кон нас на 11-ти NOVE и ние очекуваме да се видиме повторно. Со почит.

боја:
Повеќе
Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Тежина:
0.25
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
713203
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
BATOORAP
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи