.

.

Жените Нерегуларни Дуксери Долг Ракав Pullover Со Pocket Есен Зима Sweatshirt Жените Причинско-Блузи WS4397C

Жените Нерегуларни Дуксери Долг Ракав Pullover Со Pocket Есен Зима Sweatshirt Жените Причинско-Блузи WS4397C

DEN 586.00
DEN 780.96
-25 %
Од стока


Големина
S(cm)
M (cm)
L (cm)
XL (cm)
Биста 90 96 102 108
Sleeve 58 59 60 61
Должината 76 77 78 79

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
WS4397C
Тежина:
/
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Додатоци на производи