.

.

Мажите Долг Ракав Флорални Везови Качулка Sweatshirt Маскирани Блузи Јакна Pullover

Мажите Долг Ракав Флорални Везови Качулка Sweatshirt Маскирани Блузи Јакна Pullover

DEN 793.00
DEN 871.20
-9 %
Од стока

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Мека и дише Elastane и Spandex материјал. Цветни везови,секојдневен стил,редовно се вклопуваат,долг ракав скокач. Моден хип-хоп стил страна шлиц drawstring качулка резервоарот. Цветни комбинација на ракав,хаубата и задниот панел. Спецификација : Материјал : Elastane + Spandex Боја : Бела,Каки,Жолта,Црна Ознака Големина : S,M,L,XL(Кинески Големина,се следи големината на табелата за да го изберете ве молиме) Шаблон Тип : Флорални везови Повод : Било неформални прилики или секојдневниот живот Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Азија луѓе големина е 1 или 2 димензии помали од Euramerican. 2.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 3.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 4.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.Мажите Качулка само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Мажите Качулка x 1 (без мало пакет)

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
KLV
Стил:
Хип Хоп
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Spandex
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
7AH00094
R

Додатоци на производи