.

.

2018 Sweatshirt ЅВЕЗДА. С Т А Р лаборатории мажите спортски супермен серија пролет зима руно дуксери мода О-вратот tracksuits

2018 Sweatshirt ЅВЕЗДА. С Т А Р лаборатории мажите спортски супермен серија пролет зима руно дуксери мода О-вратот

DEN 433.00
DEN 677.28
-36 %
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Овозможи 1-3 СМ Разликува .
.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
R

Додатоци на производи