.

.

Pullover Руно Црна Дуксери за Мажи Пиштол Черепот Печати Outerwear за Човекот Пролет Sweatshirt 2018 Панк Стил Mens Облека RH1-13

Pullover Руно Црна Дуксери за Мажи Пиштол Черепот Печати Outerwear за Човекот Пролет Sweatshirt 2018 Панк Стил

DEN 879.00
DEN 1255.20
-30 %
Од стока


Топла Продажба
Производот Се Покаже
Големина Информации
Детали Шоу

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Панк Стилот
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
RH1-13
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Ткаенини:
100 памук
Јака:
Околу Врат
Sleeve Стил:
Долг Ракав Дуксери
ОЕМ:
Прифатливо
Пол:
Мажите Hoody
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
RH1-13
R

Додатоци на производи