.

.

Пролет, есен exo на војната, моќта на музиката член печатење тенка sweatshirt за kpop фанови поддршка o вратот pullover дуксери

Пролет, есен exo на војната, моќта на музиката член печатење тенка sweatshirt за kpop фанови поддршка o вратот

DEN 845.00
DEN 1408.32
-40 %
Од стока


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Пролет, есен exo на војната, моќта на музиката член печатење тенка sweatshirt за kpop фанови поддршка o вратот pullover дуксери
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 40cm биста 96cm должина 63cm ракав 58cm
М : рамо 41cm биста 102cm должина 67cm ракав 60см
L : рамо 44cm биста 106cm должина 70cm ракав 62cm
XL : рамо 46cm биста 112cm должина 73cm ракав 64cm
XXL : рамо 50cm биста 120cm должина 76cm ракав 66cm

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Број На Модел На:
ZXCKPOPOH-403
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
R

Додатоци на производи