.

.

PLstar Космосот Мода 3D Pullover Sweatshirt Мајкл Џексон Суичери Долг Ракав Кул 3D Дуксери големина S-5XL Пад на превозот

PLstar Космосот Мода 3D Pullover Sweatshirt Мајкл Џексон Суичери Долг Ракав Кул 3D Дуксери големина S-5XL Пад

DEN 720.00
DEN 959.52
-25 %
Од стока


Драги пријатели : 1. Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод . Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг . 2. Ние, исто така, ја прифати DIY да се прилагодите на стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме. Белешки : ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Унисекс pullover sweatshirt за мажи/жени Ракав : целосна Деколте : O-вратот Стил : случајни/мода Плаќање Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : h Испорака Детали
1. Воздухопловната (15-90 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2. EMS (10-25 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3. DHL ( 5-10 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
Контактирајте со нас
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек.
3. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
4. Откако ќе ги купите, ве молиме да НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 90 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.
5. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден . Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Политика На Враќање
1. DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
2. Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување.
3. Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле.
Откако добив пакет , ќе рефундирање на вашите пари, ПОБРЗО.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Маскирани:
No
Стил:
Хип Хоп
Број На Модел На:
SMS013
Плус Големина:
S, M , L , XL, XXL, 3XL , 4XL , 5XL
Стил 2:
армијата униформа, зелена облека,игра, работи,sportwear
R

Додатоци на производи