.

.

Жените Sweatshirt Kawaii Печати Дуксери Жените Есен Зима Долг Ракав Sweatshirt Harajuku Тренерки Скокач Pullover

Жените Sweatshirt Kawaii Печати Дуксери Жените Есен Зима Долг Ракав Sweatshirt Harajuku Тренерки Скокач Pullover

DEN 538.00
DEN 1055.04
-49 %
Од стока

Опис На Производот
Карактеристики :
М : Должина : 60cm, Ракав : 59cm, Биста : 96cm
L : Должина : 61cm, Ракав : 60cm, Биста : 100cm
XL : Должина : 62 Cm, Ракав : 61cm, Биста : 104cm
*Забелешка : Оваа облека големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
(2). Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3). Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Ние сме многу среќни да комуницира со вас. Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Тип:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Ткаенина Тип:
Руно
Тежина:
250g-680g
Број На Модел На:
X7100401
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати
R

Додатоци на производи