.

.

Hirigin 2017 Есен/Зима Мода Жените Дуксери Дијагонала Патент Нерегуларни Јака Форма Мода Елемент Маскирани Outwear За Жени

Hirigin 2017 Есен/Зима Мода Жените Дуксери Дијагонала Патент Нерегуларни Јака Форма Мода Елемент Маскирани

DEN 436.00
DEN 436.32
-0 %
Од стока

Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви посебни барања за Враќање/Замена Политика
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ако следниве околности се случи, Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката Или reshiped
1.
Продавница сопственикот работен ден од понеделникSaturday9?00 AM23 : 00 ЧАСОТ.39 инчи)
Топло совети од дуќанџиите :
(ве молиме да земете во две минути за да го прочитате пред да го купите) Избор на големина на :
Ве молиме изберете во зависност од големината листа предвидено од страна на производ,Поради разликата во графикон помеѓу Истокот и западот, ве молиме обратете се на големината на табелата и да го изберат Slants големи димензии .
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Производите добиени се нецелосни. Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
2.)
N OTE : ве Молам да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Големина на табела : ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,
благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Превозот :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
4.) Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyin g.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
Контактирајте Со Нас
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
3.
Доколку наредбата под не повеќе од 5 долари,ве Молиме да не избере E-Пакет.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Податоците единици на големината табела се обично СМ или Инчи, па ве молиме да се внимава на нив. Производот во пратката не е во согласност со производот. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Доколку постои некоја несигурност за големината. Време за да го добиете пакет надминува вети време. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Забелешки :
Ве молиме контактирајте со нас ако нема чекање за испорака погоден за купувачите,Ние ќе го избере логистика сакате за вас. Пекинг за време на Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Бидејќи царинскиот во посебните земји се потешко ? Многу од нашите логистика опции не се достапни, бидејќи на високи тарифи.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Памук,Полиестер
Тежина:
see detials
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Шамија Јака
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
R

Додатоци на производи