.

.

Вистински Gaupucean Човек Маскирани Sweatshirt Висок Квалитет Памук Зимски Дебели Руно Морнарица Сива Пред Џеб Долг Ракав Мажите Качулка

Вистински Gaupucean Човек Маскирани Sweatshirt Висок Квалитет Памук Зимски Дебели Руно Морнарица Сива Пред

DEN 1605.00
DEN 2630.40
-39 %
Од стока

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ КАТЕГОРИЈА : Мажите Качулка Ткаенини : 98% Памук И 2% Spandex АЗИЈА ГОЛЕМИНА : S-3 XL БОЈА : Морнарица,Сива СТИЛ : Случајни ТИП : TIGH ТЕНОК ОДГОВАРА ЛАБАВА / ДЕБЕЛИНА : ТЕНОК МАЛА ТЕНКА РЕДОВНИ МАЛА ДЕБЕЛА ДЕБЕЛА ЕЛАСТИЧНОСТ : НЕ МАЛКУ РЕДОВНИ ДОБРО МНОГУ ДОБРО МЕКА : МНОГУ МЕКА МЕКИ РЕДОВНИ МАЛО ТЕШКО ТЕШКО НАВРЕМЕНО ОТПОР : БЕЗ МАЛКУ РЕДОВНИ ДОБРО МНОГУ ДОБРО
Големина Информации Азија Големина на Градите(cm) Рамо(cm) Должина(cm) Ракав(cm) S 96 40 65 56 M 100 42 66 58 L 104 44 67 60 XL 108 46 68 62 XXL 112 48 69 64 3 XL 120 51 70 67 Забелешка : 1.Големината е Азија Големина ,тоа е за 2-3 големина помала од Европа/САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
2.Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm.
3.Оваа шема е мерка со нашата облека не според телото,па ве молиме да се измери вашата облека и да се спореди со тоа. Големина На Предлог
Тежина(КГ)
Висина(CM)
50-55 KG
55-60 KG
60-65 KG
65-70 KG
70-75 KG
75-80 KG
80-85 KG
85-90 KG
165-170
cm S M M/L L XL XXL 3 XL
170-175
cm M M L L XL XXL 3 XL 3 XL
175-180
cm M L XL XL/XXL XXL 3 XL 3 XL
180-185
cm M L XL XXL XXL 3 XL 3 XL
185-190
cm L XL XXL XXL 3 XL 3 XL 3 XL Топло Совети : Драг пријател ! Ако не сте сигурни која големина може да се носат . Ве молиме дозволете ни да kwow вашата телесна тежина(КГ) висина(CM) и Градите (CM) ект,така што можеме да ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме!
FEATUR
Користење на 98% памук и 2% spandex материјал. Дебела руно. Пред голем џеб. Многу погодни да се носат во текот на зимата.

БОЈА SHOW
МОДЕЛ ШОУ
ДЕТАЛИ ШОУ
98% памук и 2% spandex
ЗА НАС
GAUPUCEAN е човек моден бренд.Работиме на принципот на правичност и еднаквост,клиентите прво,да обезбеди клиенти со најдобра услуга.По неколку години на напор и истражување,ние мора да стане еден од најпознатите професионални тим во ова поле.Имаме голем број на квалитетот инспекција да ги следи секој производ,така што секој клиент е задоволен со квалитетот.Материјалите што се користат се природни,се чувствува добро и удобно.Ние сме посветени на обезбедување на модерен производи,покрај тоа, здравјето на корисникот е исто така нашите најважни.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
Gaupucean
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Дебелина:
Руно
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
7890
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Тип:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина состав:
98% памук и 2% spandex
Големина тип:
Asain Големина
Погоден Сезона:
Зима
R

Додатоци на производи