.

.

Музика Skullmanl Mens Руно Sweatshirt Мажите Outerwear Печати Црна Облека 2018 Секојдневен Hoody Mens Облека RH1-20

Музика Skullmanl Mens Руно Sweatshirt Мажите Outerwear Печати Црна Облека 2018 Секојдневен Hoody Mens Облека

DEN 880.00
DEN 1256.64
-30 %
Од стока


Топла Продажба
Производот Се Покаже
Детали Шоу
Големина Информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Черепи
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
RH1-20
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Ткаенини:
100 памук
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Долг Ракав Дуксери
ОЕМ:
Прифатливо
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
RH1-1920
R

Додатоци на производи