.

.

2017 Солидна Сомот маскирани Качулка Хип Хоп Sweatpants Mens Лабава Pullover Суичери Kanye West Стил Mens Тренерки НИ ГОЛЕМИНА

2017 Солидна Сомот маскирани Качулка Хип Хоп Sweatpants Mens Лабава Pullover Суичери Kanye West Стил Mens Тренерки

DEN 1256.00
DEN 1674.24
-25 %
Од стока


Моден едноставна, погоден за различни колокација
неверојатни ткаенина !!!!!!
100% вистински слики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Појас
Стил:
High Street
Јака:
Стенд
Бренд Име:
HANGJIA
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Материјал:
Свила,Памук
боја:
црвена,црна,сива
Ткаенини:
Сомот
Сезоната:
Четири Сезони
Основниот стил :
Младите поп
Да се прекине стил:
Streetwear
Стил:
Streetwear
R

Додатоци на производи