.

.

SUERTE Нови Пристигнување Бб Копче Труба Џеб Ловечки Рог Месинг Тело Лак Финиш со Торба Instrumentos Musicais Profissionais

SUERTE Нови Пристигнување Бб Копче Труба Џеб Ловечки Рог Месинг Тело Лак Финиш со Торба Instrumentos Musicais

DEN 6672.00
Од стока


Клуч : Ул. Бел КОЛ : 126mm Жолта месинг Leadpipe : Жолта месинг Крај : Лак Случај : Торба Добредојдени да ги споделат играње видео со нас!Ќе добие 30% попуст во следната цел. Вашето лого е прифатлив!
1.Woodwind,месинг инструменти ќе бидат испратени во 15-25 дена по исплатата;Тапан комплет,замка тапан инструменти ќе бидат испратени во 30-45 дена по исплатата;Други инструменти ќе бидат испратени во нормала по плаќање.
2.Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.
3.Ве молиме проверете го производот кога испораката!Ако постои било каква штета на инструменти,ве молиме распрашајте се expressman да издава "Штета Извештај"и одбиваат пакет.Ние ќе подготви нови инструменти по receving "штета извештај" документ. Цената на производот не содржи увоз тарифа. 1.Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот методи како AE_Standard,EMS,E_EMS,CPAP итн. 2.Нашите клиенти кои живеат таму, така што ќе биде брз и многу погодност да го испорача. 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Вашата поддршка е многу важна за нас. 2. Ако не сте задоволни од нашите услуги или било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и да даде повратна информација. 1.Имаме продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија која може да биде задолжен за поправка бизнис и замена на додатоци. 2.Нормално оштетени делови(не поради човечка грешка) во рамките на гарантниот период треба да бидат опфатени и бесплатна замена со нашите локални продавници во велика БРИТАНИЈА и Русија.Нашите клиенти од другите земји,ние ќе брод замена за вас директно. Една година од наредби ставање.

R

Додатоци на производи