.

.

Висок Квалитет На Јакна Со Тешко Трансформатори Тактички Вест Tf3 Борба Против Вест Отворено Реалноста Кс Областа Опрема За Заштита

Висок Квалитет На Јакна Со Тешко Трансформатори Тактички Вест Tf3 Борба Против Вест Отворено Реалноста Кс Областа

DEN 3689.00
DEN 5196.00
-29 %
Од стока


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Molle Тактички Трансформатор 3 ГНЕЗДО панцири Вест.
Оклоп плочи изработени од свитливи, тешко neoprene материјал.
1" MOLLE webbing на предната за монтажа MOLLE пошта, совршен за Fast Mag пошта.(2 Fast Mag пошта вклучени)
Силна копчето заковки безбедна плочи да вест платформа.
Три прилагодливи ремени на секоја страна за совршено се вклопуваат.
Кобра токи задржете рамо ремени безбедно.
Прилагодливи Рамо ремени.
Трансформатор 3 ГНЕЗДО панцири Вест е совршена платформа за лесни оптоварување надвор.
Овој футуристички панцири изгледа екстремно агресивни спарен со право на додатоци.
Предвидени MOLLE webbing обезбедува доволно само недвижности за пошта, без претерување, прави оваа вест идеален за висока брзина оператор.
Хард neoprene оклоп плочи обезбедуваат удобно заштита без мерење на вас долу. Одговараат на Вест со тактички појас и ќе имаат крајната голема брзина се вчита за CQB, поле игри, и нешто помеѓу.
Pls се Земе Забелешка : ТЕН боја без 2 Fastmag пошта

Големина:
One Size
Бренд Име:
Wolfslaves
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Материјал:
Материјал
Број На Модел На:
LN-VT21030
Важат за:
Унисекс
Функција:
На Абење Отпор, Заштита
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Големина:
One Size
R

Додатоци на производи