.

.

Отворено Molle ЗПК Вест Поедноставена Верзија Вест Тактички Лов Борба Градите Заштитна Плоча Carrie Вест за Макбаскет КС Игри

Отворено Molle ЗПК Вест Поедноставена Верзија Вест Тактички Лов Борба Градите Заштитна Плоча Carrie Вест за

DEN 1579.00
DEN 2870.40
-45 %
Од стока


Главни Карактеристики
Предмет Бр. : КТВ-ЗПК Боја : ЗЕЛЕНА Материјал : Висока Густина Оксфорд Најлон Функција : со затегнувачка цврстина и отпорност на абење, комфорни и издржливи; MOLLE и loope Налепница може да се закачите пошта и други додатоци; Тежина : Околу 1 KG Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори,
Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме !
Апликација :
Воена & тактички & Полицијата & Војска пиштол/ airsoft/ пиштол/ пушка активности
/ Војна игра CS игра/ Надворешна лов

R

Додатоци на производи