.

.

Електричен Велосипед Конверзија Комплет MY1018 450W 24V 36V Бранеа DC Мотор Поставува За 22inch-28inch Велосипед DIY Ebike Додатоци за E-кочница

Електричен Велосипед Конверзија Комплет MY1018 450W 24V 36V Бранеа DC Мотор Поставува За 22inch-28inch Велосипед

DEN 8590.00
DEN 10737.60
-20 %
Од стока


Пакување Листа
1. МОТОР : MY1018 450 W 24 V/36 V Бранеа Мотор
2.КОНТРОЛОР : YK31 C 24 V/36 V 500 W Бранеа Контролер
3.ПРИГУШУВАЊЕ:универзална Висок Квалитет Handlebar Гас
4.E-КОЧНИЦА : Алуминиум легура E-кочница ОТСЕЧЕНИ НАПОЈУВАЊЕ
5.FREEWHEEL : 16 T Еден Брзина Freewheel
6. FREEWHEEL АДАПТЕР
7.МОЌ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ : 2wring Копче за вклучување/исклучување
8.1 ПОСТАВИТЕ ЖЕЛЕЗО ДРЖАЧ ЗА МОТОР
9.СИНЏИР : 410 34 LINK СИНЏИР
ОВОЈ СЕТ ИМА 24 V/36 V 450 W/250 W ,И ИМА И ДРУГИ ДЕЛОВИ МОЖЕ ДА ИЗБОР КАКО : LCD ГАС,WUXING ГАС МОЖЕ ДА СЕ НАЈДЕ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА. СЕКОЈА ПОМОШ НА ИНФОРМАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
ФОТО ШОУ
Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, E-велосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,
Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.
Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производи
и Нашите Услуги се Во Целиот Свет. Имаме Одличен Тим Од Експерти, Инженери, Може Да Обезбеди
Вие Со Висок Квалитет на Електрични Велосипеди и Додатоци Производи. Добредојдовте на Нашата Компанија да ја Посетите
И Набавки, Постои Побарувачка и Проблем, ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас.
П : Царински Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Клиренсот е Клиентот Давачки. П : Боја Разлика& изгребани : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите. П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас .и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Со 5 STRAS ПОВРАТНИ информации, контактирајте го нашиот услугата на купувачи, ќе го добиете нашата продавница сини картони. П : Неисправни Производи/Малку Изгребани : A : Метални Делови и Мотори тежината е потежок ние ќе пакување и да се потрудиме.Ако имаат Малку Изгребан е не ' n влијае на Користењето. Ве молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е Сериозна оштетените и неисправни , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас . П : Политика на Враќање : A : ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови .

боја:
24V450W МОТОРНИ КОМПЛЕТ, 36V450W МОТОРНИ КОМПЛЕТ
Бренд Име:
kun зраци
Wattage:
> 400w
дизајн:
Бранеа
Напон:
24V
Тип На Мотор:
Бранеа DC Мотор
Моторни:
MY1018 450W 24V/36V Бранеа Мотор
Контролор:
YK31C 24V/36V 500W Бранеа Контролер
Пригушување:
универзална Висок Квалитет Handlebar Гас
Freewheel/Затегнувачки:
16T Еден Брзина Freewheel
Заклучување:
2wring Копче за вклучување/исклучување
синџир:
410 34link Ланец на велосипед
Кочница:
Алуминиум легура E-кочница
Употреба:
22-28 DIY Велосипед Ebike Конверзија Комплет
R

Додатоци на производи