.

.

Висок Квалитет 48V 500W brushless gearless центар моторни/Електричен велосипед задните тркала на моторен

Висок Квалитет 48V 500W brushless gearless центар моторни/Електричен велосипед задните тркала на моторен

DEN 3531.84
Од стока


Висок Квалитет на E-велосипед зборуваше моторни 48 V 500 W Brushless DC Центар Мотор за Задните Тркала E-велосипед/Електричен Велосипед
Номинална Напон : 48 V
Номинална Моќност : 500 W
Мотор Тип : Brushless Gearless DC Центар Мотор
Нето Тежина : 6.0 килограми
Моторни Дијаметар : 24.5 cm
Max. Брзина : 480 RPM (може да се прилагоди)
Мин. Вилушка Ширина Барање : Мин.135mm, само се вклопуваат за велосипед задните тркала!
Со 36 wholes за краци!
Ако може да се цел поголема количина, ние ќе го организира морето испорака за вас, во меѓувреме, ние ќе ви даде најмногу конкурентна цена и со најдобар квалитет!

R

Додатоци на производи