.

.

10Pcs 250V 0.5 A 500mA Брз Удар Керамички Осигурувачи Цевки 5mm x 20mm

10Pcs 250V 0.5 A 500mA Брз Удар Керамички Осигурувачи Цевки 5mm x 20mm

DEN 48.48
Од стока


Дизајниран со 5 x 20mm керамички цевки, 500m A кршење на струја. Широко се користи во напојување, префрлување напојување, компјутери, полначи за телефони, апарати за домаќинство, комуникациски производи, сите видови на инструменти и електронски компоненти, електрични производи, е неопходен во електрични производи безбедноста додатоци. Дизајниран со 5 x 20mm керамички цевки, 500m A кршење на струја.
Широко се користи во напојување, префрлување напојување, компјутери, полначи за телефони, апарати за домаќинство, комуникациски производи, сите видови на инструменти и електронски компоненти, електрични производи, е неопходен во електрични производи безбедноста додатоци.
Име На Производ : Керамички Осигурач
Тип : Брз Удар
Кршење Напон : 250 V
Кршење На Струјата : 0.5 A
Димензија : 5 x 20mm/ 0.2" x 0.8" (D*L)
Материјал : Керамички , Метал
Нето Тежина : 9g
Пакет : 10 Pcs x Керамички Осигурач
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

R

Додатоци на производи