.

.

T10AL250V Микробранова Печка Посебна намена Осигурач Цевка за Време на Одложување T10A250V 6*30ММ 100 КОМПЈУТЕРИ

T10AL250V Микробранова Печка Посебна намена Осигурач Цевка за Време на Одложување T10A250V 6*30ММ 100 КОМПЈУТЕРИ

DEN 336.00
DEN 369.60
-9 %
Од стока

Модел : T10 AL250 V Струја : 10 A Напон : 250 V Материјал : стакло карактеристичен Бавен топење и бавно кршење Големина : 6 X30 MM Пакување : 100 / кутија

Материјал:
Калај
Стандарди За Безбедност:
Осигурувачи
Употреба:
Осигурувачи
Кршење Капацитет:
Осигурувачи
R

Додатоци на производи