.

.

Бавно се Топи Бавно се Скрши 5X20 Време на Одложување на Осигурувачот T3.15A T5A 250V 100PCS / 1 Кутија

Бавно се Топи Бавно се Скрши 5X20 Време на Одложување на Осигурувачот T3.15A T5A 250V 100PCS / 1 Кутија

DEN 284.00
DEN 312.00
-9 %
Од стока

5 * 20 осигурач : должина 20 мм, со дијаметар од 5 mm
Земе како многу ЗАСИЛУВАЧИ како што треба
110
100 кутии, не се продава

боја:
t315, t5
Број На Модел На:
t3.15 t5
Материјал:
Калај
Употреба:
t3.15 t5
Стандарди За Безбедност:
t3.15 t5
Кршење Капацитет:
t3.15 t5
R

Додатоци на производи