.

.

Топла продажба 5VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 115V 50/60HZ Излез 15V

Топла продажба 5VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 115V 50/60HZ Излез 15V

DEN 527.52
Од стока


5 VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 110 V 50/60 HZ Излез 15 V бесплатен превозот САД$ 10.99 /парче
Висок квалитет 30 W 230 V/115v Р Core Трансформатор за пред-засилувач 9 V+9 V 15 V+15 V (погоден за DAC,Preamp,приклучок за Слушалки amp) бесплатно shiping US$ 31.00 /парче
Топла продажба 5 VA Toroidal Трансформатори Аудио Трансформатор Двојна 115 V 50/60 HZ Излез 15 V
Спецификации : Опис : Карактеристики : мали магнетни истекување, ниско ниво на бучава, висока ефикасност, не-оптоварување тековната е мал Инсталација : коло лемење Употреба : Погоден за напредни аудио, медицинска опрема, воено инженерство, прецизни инструменти Влезен напон : Dual 115 V Моќ : 5 VA Оперативни фрекфенција : 50/60 HZ Сертификат : CE, ROHS Интензитетот на електрична енергија отпор : 3.5 KV/1min Достапни заварување нога : 1-18 Димензии (mm) : 49.7 * 49.7 * 23.1 Тежина : 175g Оперативни фрекфенција : 50/60 HZ Сертификатот : CE, ROHS Интензитетот на електрична енергија отпор : 3.5 KV/1min Достапни заварување нога : 1-18 Димензии (mm) : 49.7 * 49.7 * 23.1 Тежина : 175g

R

Додатоци на производи