.

.

T7AL250V Бавно се Топи Осигурач Цевка 6X30MM T7A250V Осигурување Цевка T7A 250V 1 Кутија 100 КОМПЈУТЕРИ

T7AL250V Бавно се Топи Осигурач Цевка 6X30MM T7A250V Осигурување Цевка T7A 250V 1 Кутија 100 КОМПЈУТЕРИ

DEN 345.00
DEN 379.20
-9 %
Од стока

Модел : T7 AL250 V Струја : 7 A Напон : 250 V Материјал : стакло карактеристичен Бавен топење и бавно кршење Големина : 6 X30 MM Пакување : 100 / кутија

Материјал:
Калај
Стандарди За Безбедност:
Осигурувачи
Употреба:
Осигурувачи
Кршење Капацитет:
Осигурувачи
R

Додатоци на производи