.

.

Временско Реле 0~10 секунди H3Y-2 & База AC 36V РЕЛЕ

Временско Реле 0~10 секунди H3Y-2 & База AC 36V РЕЛЕ

DEN 1514.40
Од стока


AC 36 V H3 Y-2 временско Реле
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти , ние имаме различни работен напон и временски опсег датум за да изберете , ако сакате ,ве молиме да испрати E-mail со мене за производот датум. ние, исто така, го прифати клиент обезбеди производ датум. ние, исто така, имаат штекер да го продаде .
Работен напон : AC24 V, 36 V , 110 V, 220 V, 380 V
DC12 V , 24 V
Работен режим : Спроведување одложување
Временски опсег : 1s, 3s,6s,10-ти,на 30 години, 60-тите
3m ,5m ,10m , 30m, 60m
Контакт форма : 2 поставите време на одлагање (H3 Y-2)/ 4 поставите време на одлагање(H3 Y-4)
Контакт капацитет : 5 A 220 VAC(отпорност)/ 3А 220 VAC(отпорност)
Преглед димензии : 28*22*52
Inatallation режим на : тип со

R

Додатоци на производи