.

.

DC 12V AH3-1 Одложување тајмер временско Реле 0-60 Втор 60-тите години 60sec 12VDC

DC 12V AH3-1 Одложување тајмер временско Реле 0-60 Втор 60-тите години 60sec 12VDC

DEN 842.40
Од стока


AC 110 V AH3-1 временско Реле
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти ,ние имаме различни работен напон и временски опсег датум за да изберете , ако сакате ,ве молиме да испрати E-mail со мене за производот датум. ние, исто така, го прифати клиент обезбеди производ датум.
Работен напон : AC24 V, 36 V ,110 V, 220 V,380 V
DC12 V , 24 V
Работен режим : Спроведување одложување
Временски опсег : 1s, 3s,6s,10-ти,12s, на 30 години, 60-тите
3m, 6m,10m, 12m,30m,60m
3h, 6h, 10h, 24 часа
Контакт форма : збир на време на одложување(AH3-1)/ 2 поставите време на одлагање(AH3-2) збир на моментален, збир на време на одложување . (AH3-3)
Контакт капацитет : 3А 220 VAC(отпорност)
Преглед димензии : 50*40*57.5
Inatallation режим на : тип со

R

Додатоци на производи